Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Sportowy Obóz Młodych Odkrywców był „strzałem w dziesiątkę” – okazało się, że mamy wielu utalentowanych sportowców w wieku od 10 do 13 lat, którzy zgłosili się na ten obóz i mogli zaprezentować swój kunszt piłkarski podczas treningów oraz turnieju piłkarskiego zorganizowanego przez obozowego trenera.

Chłopcy codziennie trenowali na boisku w centrum Wisły. Był to nie lada wyczyn, gdyż zaraz po śniadaniu wyruszali na boisko i wracali przed obiadem. Trening obejmował profesjonalną rozgrzewkę, a następnie mecze. Po obiedzie chwila ciszy, nabieranie sił i ponownie mecze w sali gimnastycznej.

Dziewczynki również miały swoje codzienne zajęcia z trenerem w sali gimnastycznej i były tak zaangażowane w treningi, że czasami nie można ich było stamtąd wyciągnąć. Dodatkowo, dla dziewczynek przygotowaliśmy instruktaż z prawidłowego chodzenia z kijkami, co pozwoliło im opanować technikę nordic walking
 
Poza aktywnością fizyczną organizowane były zajęcia biblijne, dzieci uczyły się chrześcijańskich piosenek, słuchały historii z życia słynnych piłkarzy, uczyły się na pamięć wersetów biblijnych czy uczestniczyły w zajęciach plastycznych. 

Obóz był wyjątkowy, dlatego wszyscy uczestnicy będą mile wspominali ten czas, wpatrując się w pamiątkowe zdjęcia, które każdy uczestnik otrzymał na uroczystym zakończeniu obozu. Tych zaś, którzy zdjęć nie mają, zapraszamy do obejrzenia ich w naszej galerii tutaj: SPORTOWY OMO 2019

23.07.2019


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość