Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

EWANGELIZACJE I SEMINARIA W DZIĘGIELOWIE

Od 1 lipca będziemy służyć dzieciom i dorosłym podczas Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie. Poprowadzimy z pomocą wolontariuszy dziewięć spotkań ewangelizacyjnych dla dzieci w wieku 7–10 lat. Spodziewamy się, że w każdej ewangelizacji weźmie udział co najmniej 150 dzieci każdego dnia!

Zapraszamy także do skorzystania z seminariów skierowanych głównie do rodziców. Poprowadzą je pracownicy i wolontariusze MED:

3 lipca poniedziałek strażnica OSP

Mali o Wielkim śpiewają – wspólny śpiew oraz garść pomysłów na to, jak wykorzystać płytę CD Mali o Wielkim śpiewają na spotkaniach z dziećmi oraz w rodzinie. (G. Piecha)

4 lipca wtorek strażnica OSP

Z dzieckiem i Biblią – oddziaływanie domu rodzinnego jest silniejsze niż cokolwiek innego. Co zrobić, aby twoje dziecko było szczęśliwe? Praktyczne pomysły doświadczonej matki i nauczycielki. (I. Honus)

5 lipca środa restauracja TE

Aby pokochały Boże Słowo – pomysły, które mogą zachęcić dziecko do korzystania z Biblii oraz kilka prostych metod studiowania Słowa Bożego z najmłodszymi. (L. Króliczek) -

8 lipca sobota restauracja TE
Na wojennej ścieżce – nieco na temat tego, jak wychowywać dzieci narażone na różne zagrożenia oraz jak Bóg prowadzi w tym nas, niedoskonałych rodziców. (G.A. Piechowie)

Godzina: 15.15-16.30

UWAGA! 9 lipca (niedziela) o godz. 14.00 zapraszamy do dużego namiotu całe rodziny na wyjątkowy koncert chórku dziecięcego. Dzieci śpiewające w tym chórku uczestniczyły w nagraniu wydanej przez nas płyty z piosenkami Mali o Wielkim śpiewają.

Podczas całego Tygodnia Ewangelizacyjnego będzie czynne stoisko z materiałami wydawniczymi MED. Szykujemy promocyjne ceny!
Nowy program do nauczania dzieci zatytułowany Niezwykła wędrówka – cena 25 zł.
Płyta Mali o Wielkim śpiewają z piosenkami dla dzieci – cena 35 zł.
               
                   ZAPRASZAMY!


Poniżej można pobrać plik PDF zawierający śpiewnik z uproszczonymi chwytami gitarowymi. Śpiewnik zawiera wybrane piosenki, które mamy zamiar przećwiczyć podczas Tygodnia Ewangelizacyjnego.

 Pobierz ŚPIEWNIK

21.06.2017


kalendarz wydarzeń obozy 2016 Poradnik Dobrej Zabawy Poradnik Dobrej Zabawy

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość