Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

EWANGELIZACJE I SEMINARIA W DZIĘGIELOWIE

Od 1 lipca będziemy służyć dzieciom i dorosłym podczas Tygodnia Ewangelizacyjnego w Dzięgielowie. Poprowadzimy z pomocą wolontariuszy dziewięć spotkań ewangelizacyjnych dla dzieci w wieku 7–10 lat. Spodziewamy się, że w każdej ewangelizacji weźmie udział co najmniej 150 dzieci każdego dnia!

Zapraszamy także do skorzystania z seminariów skierowanych głównie do rodziców. Poprowadzą je pracownicy i wolontariusze MED:

3 lipca poniedziałek strażnica OSP

Mali o Wielkim śpiewają – wspólny śpiew oraz garść pomysłów na to, jak wykorzystać płytę CD Mali o Wielkim śpiewają na spotkaniach z dziećmi oraz w rodzinie. (G. Piecha)

4 lipca wtorek strażnica OSP

Z dzieckiem i Biblią – oddziaływanie domu rodzinnego jest silniejsze niż cokolwiek innego. Co zrobić, aby twoje dziecko było szczęśliwe? Praktyczne pomysły doświadczonej matki i nauczycielki. (I. Honus)

5 lipca środa restauracja TE

Aby pokochały Boże Słowo – pomysły, które mogą zachęcić dziecko do korzystania z Biblii oraz kilka prostych metod studiowania Słowa Bożego z najmłodszymi. (L. Króliczek) -

8 lipca sobota restauracja TE
Na wojennej ścieżce – nieco na temat tego, jak wychowywać dzieci narażone na różne zagrożenia oraz jak Bóg prowadzi w tym nas, niedoskonałych rodziców. (G.A. Piechowie)

Godzina: 15.15-16.30

UWAGA! 9 lipca (niedziela) o godz. 14.00 zapraszamy do dużego namiotu całe rodziny na wyjątkowy koncert chórku dziecięcego. Dzieci śpiewające w tym chórku uczestniczyły w nagraniu wydanej przez nas płyty z piosenkami Mali o Wielkim śpiewają.

Podczas całego Tygodnia Ewangelizacyjnego będzie czynne stoisko z materiałami wydawniczymi MED. Szykujemy promocyjne ceny!
Nowy program do nauczania dzieci zatytułowany Niezwykła wędrówka – cena 25 zł.
Płyta Mali o Wielkim śpiewają z piosenkami dla dzieci – cena 35 zł.
               
                   ZAPRASZAMY!


Poniżej można pobrać plik PDF zawierający śpiewnik z uproszczonymi chwytami gitarowymi. Śpiewnik zawiera wybrane piosenki, które mamy zamiar przećwiczyć podczas Tygodnia Ewangelizacyjnego.

 Pobierz ŚPIEWNIK

21.06.2017


kalendarz wydarzeń wsparcie online lekcje z wykorzystaniem przedmiotów Materiały do pobrania

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość