Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

NOWE MATERIAŁY DO NAUCZANIA PRZEDSZKOLAKÓW

Mali ludzie – wielki Bóg to oferta skierowana do wszystkich nauczycieli i rodziców, a szczególnie  tych, którzy nie zdecydowali jeszcze, jaki program chcą realizować w rozpoczętym już nowym roku szkolnym.

Proponujemy nowy cykl lekcji biblijnych do wykorzystania w czasie zajęć katechetycznych, szkółek niedzielnych czy też podczas domowych społeczności z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Każdy scenariusz zawiera wiele twórczych pomysłów do przedstawienia maluchom historii biblijnych w bardzo żywy i obrazowy sposób. Do poszczególnych lekcji dołączone są niektóre ilustracje, szablony do skopiowania lub inne  dodatkowe materiały.

Do cyklu załączono również kilka artykułów dotyczących służby wśród dzieci, m.in. na temat tego, jak znaleźć młodych pomocników do pracy z małymi dziećmi.

Uwaga! Materiał dostępny tylko w formie elektronicznej, wysyłany na adres mailowy po dokonaniu wpłaty na nasze konto: PKO 38 1020 1390 0000 6202 0019 2120

Cena promocyjna: 15 złotych (za 20 lekcji)
W sprawie zamówień prosimy o kontakt telefoniczny (tel: 33 854 25 97 w godz. 7.00 do 15.00) lub mailowy (med@med.org.pl)

Zapraszamy do pobrania poniżej pliku PDF z przykładową lekcją.

  MALI LUDZIE..._LEKCJA 14 

06.10.2017


kalendarz wydarzeń wsparcie online lekcje z wykorzystaniem przedmiotów Materiały do pobrania

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość