Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

Konferencje regionalneJeżeli jesteś nauczycielem, pomocnikiem nauczyciela lub osobą, która poszukuje inspiracji i zachęty w służbie dzieciom, to ZAPRASZAMY CIĘ na wyjątkowe, całodzienne spotkania, które odbędą się w ramach konferencji regionalnych.

Tym razem hasło konferencji brzmi:


Bóg, dziecko i ja. Czy wszystko gra?


Podczas wykładów poruszymy kwestię ważności relacji nauczyciela z Bogiem jako tym, który powołuje i wyposaża do służby. Zwrócimy uwagę na to, że dziecko jest cenne w Bożych oczach, może się nawrócić i uwielbiać Boga. W związku z tym – my dorośli – mamy pewne zadania do wykonania. Przedstawimy sporo nowych i ciekawych pomysłów do wykorzystania m. in. w czasie modlitwy, nauki wersetów czy powtórki.

Pokażemy również, jak wykorzystać zabawy nie tylko do celów zapoznawczych lub integracyjnych, ale również by utrwalić nauczane prawdy biblijne.

Przewidujemy również czas na to, aby uczestnicy konferencji, tacy jak TY, mieli możliwość podzielić się swoimi doświadczeniami w pracy z dziećmi.

A zatem, jeżeli mieszkasz w pobliżu, już teraz zarezerwuj sobie termin jednej z konferencji:

»14 października 2017 – HRUBIESZÓW, Zbór Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan, ul. Piłsudskiego 58

»21 października 2017 – GŁOGÓW, Kościół Chrześcijan Baptystów, ul. Chopina 55

»11 listopada 2017 – TORUŃ, Zbór Kościoła Zielonoświątkowego, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 65

Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe dotyczące każdej konferencji będą rozsyłane drogą elektroniczną oraz udostępnione na naszej stronie www.med.org.pl i Facebooku (chsmed/f).

Zachęcamy do wydrukowania zamieszczonego niżej plakatu i przekazania zaproszenia innym zainteresowanym. 

  Plakat Konferencje regionalne to jedna z form pomocy, jaką kierujemy do osób zainteresowanych pracą wśród dzieci i młodzieży, a w szczególności nauczycieli szkółek niedzielnych, katechetów, rodziców oraz wychowawców. Chodzi o jednodniowe (kilkugodzinne) konferencje organizowane w całości przez nas lub we współpracy z kościołem, który udostępnia na konferencję swoje pomieszczenia. Główne cele konferencji regionalnych to:

  • wyposażenie w narzędzia do służby (tj. materiały do nauczania oraz elementy szkolenia, warsztaty, wykłady itp.)
  • biblijne i praktyczne umotywowanie do służby (tj. wykład biblijny, dzielenie się świadectwami ze służby, formy pracy angażujące uczestników konferencji itp.)
  • zachęta do współpracy chrześcijan z różnych denominacji
  • zaprezentowanie naszej oferty szkoleniowej, wydawniczej, doradczej itp.

Jeśli widzisz możliwość zorganizowania takiej konferencji w twojej miejscowości, skontaktuj się z naszym biurem.
  Plakat 
kalendarz wydarzeń obozy 2016 Poradnik Dobrej Zabawy Poradnik Dobrej Zabawy

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość