Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

Am-En CAMP 2014

W Wiśle Jaworniku wypoczywało na tegorocznym obozie języka angielskiego 28 nastolatków z różnych stron Polski.

Nowe miejsce doskonale się sprawdziło, co prawda bardzo brakowało nam boiska do piłki nożnej, ale inne walory tego miejsca, takie jak bliskość gór czy wspaniała kuchnia, pozwoliły zapomnieć o tej jedynej niedogodności.

 

Dzień rozpoczynał się od krótkiego rozważania biblijnego i modlitwy kadry o poszczególnych uczestników oraz program danego dnia. Potem byli  budzeni obozowicze i w małych grupach wspólnie czytali oraz rozważali wybrany Psalm, modląc się o kolejny dzień na obozie. Po śniadaniu zaś słuchali wykładu biblijnego na temat podróży misyjnych apostoła Pawła oraz jego listu do kościoła w Tesalonikach, starając się odkryć, czego oni mogą się z niego dzisiaj nauczyć.

 

Przez kolejne dwie godziny ani słowa po polsku, no chyba że ktoś chciał na oczach wszystkich udawać, że smaży się jak bekon na patelni.

 

Popołudnia były przeznaczone na spacery, kręgle, baseball, siatkówkę, warsztaty plastyczne czy też wspólne zabawy. Wieczorami sporo śpiewu i goście dzielący się swoimi przeżyciami z Bogiem.

 

Dziesięć dni obozu minęło zanim obozowicze się spostrzegli i z żalem wyjeżdżali, obiecując, że wrócą za rok, nawet, jeśli nie będą się mieścić w przedziale wiekowym.

 

Zapraszamy do obejrzenia w galerii  zdjęć z tego obozu: AM-EN CAMP 2014

 

A tutaj można przeczytać wspomnienia uczestników obozu: WSPOMNIENIA Z AM-EN-a


12.08.2014


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość