Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

OBÓZ SOMO 2014 - SZCZEGÓLNE WAKACJE Z KRÓLEM

To był już 11 obóz SOMO. Większość uczestników przyjechała z województwa śląskiego, ale były też dwie osoby ze Szczecina i jedna z Wrocławia. Kadra także zjechała się z różnych stron Polski od Ostródy, Warszawy, Radomia, Krzyża Wielkopolskiego, Głogowa i Polkowic po Krosno i Śląsk.

 

19 obozowiczów i 23 osoby kadry, to „prawie” luksusowe warunki pracy. Każde dziecko mając swojego opiekuna (a w niektórych przypadkach nawet dwóch) mogło czuć się na obozie kimś wyjątkowym.

 

Pierwszego dnia wszyscy zostali pasowani przez obozowego króla na obozowych rycerzy. Pogoda sprzyjała codziennym długim spacerom, w czasie których można było podziwiać piękne górskie widoki. Był także wyjazd na basen oraz przejażdżka „Wiślańską Ciuchcią” do doliny Czarnego i Malinki. Każdego dnia obozowicze bardzo aktywnie słuchali historii z życia starotestamentowego króla Dawida i śpiewali pieśni na chwałę Króla królów.

 

Wiele radości i śmiechu sprawiły im różne fajne zabawy, przede wszystkim te z kolorowym „spadochronem” i z wodą. Opiekunowie zorganizowali też prawdziwą olimpiadę sportową z medalami. Po raz pierwszy w historii obozów SOMO odbył się mecz piłki nożnej uczestnicy (chłopcy) kontra kadra (mężczyźni)!

 

Na obozie panowała prawdziwie rodzinna atmosfera. Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się za rok. Będziemy bardzo się cieszyć, jeśli dołączą do nas także nowe osoby, zarówno uczestnicy, jak i kadra. Dziękujemy Panu Bogu, Królowi królów za ten wspaniały czas na obozie SOMO w Wiśle Jaworniku!

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii: SOMO 2014


13.08.2014


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość