Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

WIERSZYKI MASAŻYKI

To jeden z nowych pomysłów zaprezento-wanych nauczycielom przedszkolaków podczas szkolenia, które odbyło się 25 października 2014. W ten sposób rozpoczęliśmy drugą edycję szkoleń praktycznych, odbywających się w naszym biurze w Ustroniu w każdą ostatnią sobotę miesiąca.


Temat Jak wprowadzić i utrzymać dyscyplinę na zajęciach biblijnych dla przedszkolaków przyciągnął sporą liczbę słuchaczy nie tylko z bliższych, ale i z dalszych okolic, na przykład z Krakowa.


Agata Steinberg, nauczycielka wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego odpowiedziała między innymi na takie pytania jak: Co na temat dyscypliny mówi Słowo Boże?; Dlaczego dyscyplina jest potrzebna podczas zajęć? oraz Dlaczego możemy mieć problemy z dyscypliną i jak im zapobiegać?
Najcenniejsze było to, iż wykładowczyni dzieliła się wiedzą w oparciu o własne doświadczania w pracy z dziećmi. Przedstawiła różne sposoby wypracowywania dyscypliny w grupie przedszkolnej. Podała też ciekawe pomysły na uciszanie dzieci. Nowością dla wszystkich było stosowanie tzw. wierszyków masażyków. Słuchacze mieli możliwość przećwiczenia kilku z nich.


Wszystkim uczestnikom szkolenia życzymy wspaniałego czasu na zajęciach biblijnych z przedszkolakami, aby mogły przebiegać w atmosferze dobrze rozumianej dyscypliny.


Zapraszamy do galerii zdjęć: FOTO


04.11.2014


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość