Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

ZA NAMI KOLEJNE SZKOLENIE W USTRONIU

Zaprezentowano 26 różnorodnych form dyskusji i metod aktywizujących do wypowiedzenia się na dany temat,określenia własnego zdania oraz przeanalizowania swoich poglądów. Wzięto na warsztat formy pomagające znaleźć najlepsze i najciekawsze rozwiązania,uświadamiające i wzbogacające horyzonty młodego człowieka. Były to intensywne trzy godziny szkolenia, w którym brało udział 10 osób, nie tylko pracujących z młodzieżą, ale także chcących wykorzystać zdobytą wiedzę w swojej lokalnej wspólnocie chrześcijańskiej, pracy w innych obszarach i kontaktach międzyludzkich.


Niesamowity czas, wspaniałe pomysły oraz kreatywni i zaangażowani uczestnicy – to tylko niektóre z określeń, jakie można użyć, gdy myśli się o ostatnim szkoleniu MED-u, które odbyło się w Ustroniu 29 listopada 2014 roku.Tematem były formy dyskusji i metody pomocne w procesie rozwiązywania problemów.


Bartłomiej Nowaczyk-Wyszkowski jako prowadzący, nie tylko prezentował poszczególne formy aktywizacji, ale również dzielił się swoim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel w szkole chrześcijańskiej i wieloletni animator społeczno-kulturalny.


Życzymy uczestnikom wytrwałości, kreatywności i aktywnej młodzieży w ich pracy i służbie.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII


11.12.2014


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość