Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY: BIŻUTERIA ZE SZNURKA

Zapraszamy na warsztaty: Biżuteria ze sznurka, które odbędą się w ramach comiesięcznych sobotnich spotkań.


Będzie można nauczyć się, jak ze zwykłego sznurka oraz koralików zrobić broszkę, wisiorek lub kolczyki. Prace wykonane tą techniką mogą być pięknym prezentem,  którym dzieci obdarują swoją mamę, babcię czy też nauczyciela z okazji ich święta.


Poza tym, prace takie mogą stanowić jedną z propozycji zajęć plastycznych, zapoznających dzieci z bohaterkami Biblii, na przykład z królową Esterą. Może również być inspiracją do wykonania bransoletki z koralikami w kolorze Książeczki bez słów,  dzięki której dziecko może podzielić się z kimś Ewangelią.

Technika ta nadaje się do pracy ze starszymi dziećmi.DATA: 28 lutego 2015 (sobota)


MIEJSCE: Biuro Chrześcijańskiego Stowarzyszenia „Miłość Edukacja Dojrzałość”, USTROŃ,ul. Partyzantów 1 (II piętro)CZAS TRWANIA: od godz. 10.00 do 13.00ZGŁOSZENIA: do 23 lutego 2015


BRAK WOLNYCH MIEJSC


PROWADZĄCA: Roma Honus – z zawodu nauczycielka plastyki. Pracuje z gimnazjalistami. Stara się poszukiwać nowych form wypowiedzi plastycznych.Rękodzieło traktuje jako sposób efektywnego spędzenia czasu z młodzieżą


UWAGA!!! Każdego uczestnika prosimy o przyniesienie suszarki do włosów oraz o pokrycie kosztów zakupu niezbędnych do warsztatów materiałów, w wysokości 10 zł.

 


Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne jest zgłoszenie, którego można dokonać korzystając z formularza: ZGŁOSZENIEZachęcamy do przekazania naszego zaproszenia innym zainteresowanym. Poniżej plakat, który można w tym celu wykorzystać.

  PLAKAT ″BIŻUTERIA ZE SZNURKA″ 

06.02.2015


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość