Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

PROJEKT KOSSPROJEKT KOSS TO:Krótkie kilkugodzinne


Ogólnodostępne–dla rodziców,prowadzących zajęcia biblijne dla dzieci, katechetów, a także dla osób zainteresowanych pracą z dziećmi i młodzieżą


Sobotnie–odbywające się w każdą ostatnią sobotę miesiąca


Szkolenia o charakterze warsztatów,dyskusji panelowych, wykładów itp.


Projekt jest realizowany przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie „MED” w Ustroniu od lutego 2014 roku w formie regularnych szkoleń odbywających się w ostatnią sobotę miesiąca, a obecnie kontynuowanych pod nazwą KOSS.


CELEM PROJEKTU KOSS jest wsparcie rodziców i nauczycieli w różnych aspektach wychowania oraz nauczania, a także stworzenie okazji do uzupełnienia wiedzy, wymiany doświadczeń, wspólnych poszukiwań najlepszych rozwiązań. Punktem odniesienia i inspiracji pozostaje dla nas Pismo Święte. 


WYKŁADOWCAMI są nauczyciele,nauczyciele biblijni,pedagodzy,psychologowie, socjologowie, animatorzy kulturalni oraz osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.


PRAGNIEMY,aby projekt KOSS rozwijał się i wychodził naprzeciw aktualnym potrzebom rodziców i nauczycieli.

DLATEGO:

–jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto w kompetentny i rzetelny sposób chciałby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z pracy wychowawczo-dydaktycznej

–chcemy stworzyć bazę różnorodnych tematów, które dotyczą młodego człowieka, jego rozwoju – duchowego, intelektualnego,fizycznego, jak również jego zachowania i pracy z nim.

W związku z tym zapraszamy do przesyłania swoich propozycji na adres: biuro@med.org.pl (z zaznaczeniem „KOSS”w temacie wiadomości)

 

A JUŻ W NAJBLIŻSZYCH MIESIĄCACH W RAMACH PROJEKTU KOSS ZAPRASZAMY NA:


Cyfrowi tubylcy,cyfrowi imigranci–czy można połączyć świat tradycyjnych wartości ze światem nowoczesnych tendencji?(wykład połączony z warsztatami dla rodziców i nauczycieli), marzec 2015


Prawie wszystko o obozach(wykłady i warsztaty dla organizatorów chrześcijańskiego wypoczynku dla dzieci, opiekunów, nauczycieli, animatorów, pomocników czynnie zaangażowanych w pracę na obozach oraz tych, którzy mają zamiar zaangażować się w tę służbę), kwiecień2015


Praca z dzieckiem z trudnościami edukacyjnymi i wychowawczymi(wykład dla nauczycieli i rodziców), maj 2015


Szczegółowe informacje o każdym szkoleniu podawane są na bieżąco na stronie stowarzyszenia, a także rozsyłane drogą elektroniczną.

 

 

 


10.03.2015


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość