Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

OBOZY MŁODYCH ODKRYWCÓW - LATO 2015

Hymn Młodych Odkrywców zabrzmiał po raz kolejny tego lata w Wiśle Jaworniku. To już trzeci rok z rzędu w lipcowe dni (12-25 lipca) w budynku szkoły słychać było głośne śpiewy i śmiechy uczestników obozów OMO, a także okrzyki dopingujące innych w sportowych rozgrywkach. Z kuchni zaś roznosiły się wokół zapachy smacznych posiłków.

Szkoła to miejsce nauki, ale przecież uczymy się cały czas, nawet w czasie wakacji. Wtedy jednak nauka jest o wiele przyjemniejsza, bo bez typowych zajęć lekcyjnych i podręczników, bez prac domowych i ocen, bez odpytywania i sprawdzianów. Dlatego też 70 dzieci (większość chłopców!) zdecydowało się na wypoczynek w szkole.

Każdego dnia obozowicze poznawali ciekawe historie i wydarzenia, jakie miały miejsce w czasie wędrówki starotestamentowego ludu Izraelskiego. O poznanych prawdach biblijnych i ciekawostkach będą im w domach przypominały lapbooki, które wykonali na zajęciach plastycznych.
Wiele atrakcji i fajnej zabawy przygotowała dla nich obozowa kadra, która dbała o to, aby wszyscy dobrze i bezpiecznie wypoczywali.

Wielki i dobry Bóg pobłogosławił obozy piękną pogodą, ochronił wszystkich przed niebezpieczeństwami i zachorowaniami. A pytania uczestników: „Ciociu, wujku, czemu ten obóz tak szybko się kończy?” zachęcają nas i pokazują, że dobrze nam było razem!

Zapraszamy do galerii zdjęć z tegorocznych obozów OMO: OMO 2015


19.08.2015


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość