Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

SZCZEGÓLNY OBÓZ MŁODYCH ODKRYWCÓW 2015

Swój obóz miały także dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. Najpierw do Wisły Jawornika przyjechali na szkolenie wolontariusze (24 osoby), a następnego dnia 22 dzieci. Tegoroczne SOMO pobiło swój dotychczasowy rekord jeśli chodzi o liczbę chłopców (13) i mężczyzn (11).

Cieszymy się, że dzieci chętnie wracają na te obozy, pamiętają imiona swoich kolegów i koleżanek oraz opiekunów. Pragniemy, aby był to zawsze wyjątkowy, najpiękniejszy tydzień w roku dla każdego uczestnika.

W tym roku na SOMO dzieci uczyły się modlitwy „Ojcze nasz...” i poznawały historie biblijne, które uczą prawd zawartych w tej modlitwie.

Wyjątkowym przeżyciem był wspólny śpiew, w czasie którego dzieci lubiły używać instrumentów muzycznych i tworzyły wielką orkiestrę. Były także atrakcje: wyjazd na basen, przejażdżka „Ciuchcią”, spacer po Wiśle, pieczenie kiełbasek na ognisku, wspólne zabawy, gra w piłkę nożną, piękne prace plastyczne oraz historia o Oliwierze i jego siostrach bliźniaczkach.

Ta grupa „zaliczyła” także kilka górskich spacerów, w czasie których dzieciom ze słabszą kondycją musieli pomóc wujkowie i ponieść ich trochę na swoich barkach. Nagrodą dla wszystkich opiekunów za odwagę i trud były uściski dzieci i ich uśmiechy, takie prawdziwe – od ucha do ucha!

Zapraszamy do galerii zdjęć: SOMO 2015


19.08.2015


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość