Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

XIX KONFERENCJA REGIONALNA W ŁODZI

Serdecznie zapraszamy do Łodzi na kolejną regionalną konferencję Chrześcijańskiego Stowarzyszenia „Miłość Edukacja Dojrzałość”.


To już dziewiętnasta edycja, na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą wśród dzieci i młodzieży, a w szczególności pracowników szkółek niedzielnych, katechetów, rodziców oraz wychowawców.W tym roku chcemy opowiedzieć, czym są i czym mogą być w procesie ewangelizacji i duchowego wzrostu młodych ludzi kluby biblijne. Chcemy również przekazać pomysły na ciekawe zabawy z dziećmi i twórcze rozmowy z młodzieżą. To wszystko już 24 października w Łodzi.


Prosimy nie zwlekać i zapisywać się już dziś. Można zaprosić również swoich znajomych i przyjaciół. Udział w konferencji jest bezpłatny!


Termin
: 24 października 2015 (sobota)

Czas trwania: 10:00–16:00

Miejsce: Kościół Zielonoświątkowy,
ul. Jaracza 95/97
, 90-244 Łódź (sala zborowa)

Tematy:

1. Kluby biblijne dla dzieci. Dlaczego? Gdzie? Jak? Z kim?

2. Warsztaty dobrej zabawy. Ciekawe pomysłu na gry, pląsy i zabawy.

3. Formy dyskusji i twórcze metody pomocne w procesie poszukiwania rozwiązywania problemów.


Prowadzący
:

Joanna Pilch-Lewicka – pracownik ChS „MED”, była nauczycielka w szkole dla dzieci niedosłyszących, obecnie zaangażowana w prowadzenie szkoleń dla nauczycieli, klubów, rekolekcji oraz obozów dla dzieci. Nastoletnia córka pomaga jej zrozumieć wiek ″nastoletni″.


Danuta Plinta – pracownik ChS „MED”, angażuje się w nauczanie dzieci w szkółce niedzielnej, w klubach biblijnych, na obozach.


Bartłomiej Nowaczyk-Wyszkowski – pracownik ChS „MED”, animator społeczno-kulturalny, były nauczyciel lekcji biblijnych w chrześcijańskiej szkole


Zgłoszenia
:
Konieczna jest wcześniejsza rejestracja, której należy dokonać do dnia 22 października (czwartek), poprzez wypełnienie formularza
kliknij tutaj
► ZGŁOSZENIE


Warto wiedzieć:

  • podczas konferencji będzie możliwość zapoznania się oraz zakupu materiałów do nauczania dzieci wydawanych przez ChS "MED".
  • osoby chcące skorzystać z ciepłego posiłku podczas przerwy obiadowej proszone są o wcześniejsze zgłoszenie tego do p. Moniki Stępień tel.:792 622 820, email: monikastep63@gmail.com  Koszt obiadu: 15 zł
  • udział w konferencji jest bezpłatny, jednak w trakcie damy możliwość tym, którzy chcą i mogą, by dołożyli się do dzieła poprzez ofiarę pieniężną.


Poniżej można pobrać i wydrukować informator z planem konferencji, ulotki lub plakat i wykorzystać je do szerszego rozpropagowania tego wydarzenia. Dziękujemy!


  INFORMATOR 
  Ulotka Konferencji w Łodzi 
  Plakat Konferencji w Łodzi 

08.09.2015


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość