Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

UWAGA! PO RAZ PIERWSZY WE WROCŁAWIU

Zapraszamy na pierwszą konferencję regionalną, która odbędzie się 14 listopada br. we Wrocławiu. W programie m.in. kluby biblijne oraz pomysły na ciekawe zabawy z dziećmi i twórcze rozmowy z młodzieżą...

Zapraszamy nie tylko pracowników szkółek niedzielnych, katechetów, rodziców oraz wychowawców, ale także wszystkich zainteresowanych służbą wśród dzieci i młodzieży.

Chcemy opowiedzieć wrocławianom i Dolnoślązakom, czym są i czym mogą być w procesie ewangelizacji i duchowego wzrostu młodych ludzi kluby biblijne. Chcemy również przekazać pomysły na ciekawe zabawy z dziećmi i twórcze rozmowy z młodzieżą.

Prosimy nie zwlekać i zapisywać się już dziś. Można zaprosić również swoich znajomych i przyjaciół. Udział w konferencji jest bezpłatny!

Termin: 14 listopada 2015 (sobota)

Czas trwania: 10:00–16:00

Miejsce: ″ARKA″ Chrześcijańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum
ul. Stalowowolska 24-26, 53-404 Wrocław


Tematy:
1. Kluby biblijne dla dzieci. Dlaczego? Gdzie? Jak? Z kim?
2. Warsztaty dobrej zabawy. Ciekawe pomysłu na gry, pląsy i zabawy.
3. Formy dyskusji i twórcze metody pomocne w procesie poszukiwania rozwiązywania problemów.

Prowadzący:
Joanna Pilch-Lewicka – pracownik ChS „MED”, była nauczycielka w szkole dla dzieci niedosłyszących, obecnie zaangażowana w prowadzenie szkoleń dla nauczycieli, klubów, rekolekcji oraz obozów dla dzieci. Nastoletnia córka pomaga jej zrozumieć wiek ″nastoletni″.

Bartłomiej Nowaczyk-Wyszkowski – pracownik ChS „MED”, animator społeczno-kulturalny, były nauczyciel lekcji biblijnych w chrześcijańskiej szkole.

Zgłoszenia:
Konieczna jest wcześniejsza rejestracja, której należy dokonać do dnia 12 listopada (czwartek), poprzez wypełnienie formularza
► ZGŁOSZENIE

Warto wiedzieć:
  • podczas konferencji będzie możliwość zapoznania się oraz zakupu materiałów do nauczania dzieci wydawanych przez ChS ″MED″.
  • istnieje możliwość zamówienia posiłku z dowozem na miejsce konferencji - szczegóły na miejscu. Można również skorzystać z ofert restauracji znajdujących się w okolicach ul. Hallera i Alei Pracy.
  • udział w konferencji jest bezpłatny, jednak w trakcie damy możliwość tym, którzy chcą i mogą, by dołożyli się do dzieła poprzez ofiarę pieniężną.
Poniżej można pobrać i wydrukować ulotki lub plakat i wykorzystać je do szerszego rozpropagowania konferencji. Dziękujemy!

  ULOTKI 
  INFORMATOR 
  PLAKAT 

09.10.2015


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość