Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

OBOZY MŁODYCH ODKRYWCÓW – WISŁA JAWORNIK 2016

Jesteśmy wdzięczni Bogu za dwa niezwykłe Obozy Młodych Odkrywców, które pozwolił nam zorganizować i poprowadzić w tym roku. Cieszymy się, że wiele osób obdarzyło nas swoim zaufaniem i wysłało na nie swoje dzieci.

Ogromne podziękowania należą się również dużej grupie wolontariuszy, którzy zaangażowali się w tę pracę. Bez nich te obozy nie mogłyby się odbyć!

Poznaj niezwykłe drzewa, poznaj i sięgnij nieba. Poznaj niezwykłych ludzi i Boga co zachwyt budzi… Słowa tej piosenki, napisanej specjalnie na tegoroczne obozy rozbrzmiewały każdego dnia i zapraszały na zajęcia biblijne. Podczas spotkań z Biblią poznaliśmy pięć niezwykłych drzew, o których w czytamy w tej Niezwykłej Księdze oraz wysłuchaliśmy związanych z nimi historii. 

Każdego dnia na niezwykłych uczestników OMO czekało wiele atrakcyjnych zajęć przygotowanych i poprowadzonych przez niezwykłą obozową kadrę. Ciekawe zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe oraz gry i zabawy cieszyły się dużym powodzeniem. W każdej wolnej chwili entuzjaści (obozowicze i opiekunowie) piłki nożnej rozgrywali na sali gimnastycznej kolejne mecze. Na pierwszym turnusie dodatkowo odbyły się niezwykłe olimpijskie rozgrywki dla wszystkich uczestników obozu. Po kilku latach przerwy wróciliśmy na basen „Delfin” w Skoczowie, co okazało się po prostu „strzałem w dziesiątkę”.

Niestety, deszczowa pogoda przeszkodziła uczestnikom pierwszego turnusu w pieczeniu kiełbasek na ognisku oraz w zdobyciu Soszowa. Za to na turnusie drugim uczestnicy zaliczyli i jedno, i drugie. Dzień za dniem mijały bardzo szybko i nadeszła sobota – czas pożegnania. Po przedstawieniu rodzicom i opiekunom specjalnego programu uczestnicy otrzymali dyplomy potwierdzające ich udział w obozie, a potem pełni wrażeń wróciliśmy do domów. Wielu złożyło obietnicę „Do zobaczenia za rok!”.

Zapraszamy zatem dzieci i wolontariuszy do przyjazdu za rok, a póki co do galerii zdjęć z tegorocznych obozów.


11.08.2016


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość