Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

WSPOMNIENIA Z AM-EN CAMP 2016

Tegoroczny obóz językowy dla nastolatków może poszczycić się rekordową ilością uczestników, bowiem razem z 13-osobową grupą młodzieży białoruskiej mieliśmy 48 wspaniałych obozowiczów! Oprócz polskiego i angielskiego rozbrzmiewał więc dodatkowo język rosyjski, co dla młodzieży nie stanowiło żadnego problemu. Dogadywali się świetnie, ucząc się nawzajem słów w nowym dla siebie języku.

Zajęcia językowe prowadzone były przez native speakers z  Indiany i Pensylwanii, tym razem przy wsparciu także ze strony Brytyjczyków.

Zajęcia biblijne prowadzone z wykorzystaniem techniki skeczbordowej pomagały w skupieniu uwagi, ale też w poznawaniu nowych angielskich słów.

Oprócz zajęć językowych i biblijnych program wypełniały także spacery, gry i zabawy oraz wycieczka do skansenu, gdzie każdy mógł skosztować wykonanego własnoręcznie i wypieczonego w piecu podpłomyka. Udało nam się również zdobyć szczyty Grabowej oraz Kotarza.

Wieczorami spotykaliśmy się, by wspólnie uwielbiać Boga pieśniami w trzech językach i słuchać świadectw Bożego działania w życiu obozowiczów, kadry czy zaproszonych gości.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:
GALERIA AM-EN CAMP


 


29.08.2016


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość