Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

KONFERENCJA REGIONALNA W SZCZECINIE

Zapraszamy konferencję regionalną, która odbędzie się już 5 listopada br. w Szczecinie. W programie m.in. wykłady o skutecznym nauczaniu dzieci prawd biblijnych i ich zastosowaniu w codziennym życiu, prezentacja ciekawych możliwości motywujących młodych ludzi do służby oraz pomysły na twórcze rozmowy z młodzieżą...

Zapraszamy nie tylko pracowników szkółek niedzielnych, liderów młodzieżowych, katechetów, rodziców oraz wychowawców, ale także wszystkich zainteresowanych służbą wśród dzieci i młodzieży.

Pragniemy mieszkańcom Szczecina i okolic opowiedzieć, o możliwościach pracy nad rozwojem duchowym dzieci szkolnych i młodzieży. Chcemy również przekazać wiele ciekawych pomysłów na zabawę, rozmowę i pracę z młodymi ludźmi.

Prosimy nie zwlekać i zapisywać się już dziś. Można zaprosić również swoich znajomych i przyjaciół. Koszt udziału w konferencji to tylko 35 zł, w ramach którego otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów konferencyjnych, słodką przerwę kawową oraz obiad (+ koszty administracyjne).

Termin: 5 listopada 2016 (sobota)

Czas trwania: 10:00–16:00

Miejsce: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan. Zbór „Betel”, ul. Brodnicka 13, Szczecin

Tematy:
1. „TEORIA KONTRA PRAKTYKA” - rzecz o skutecznym nauczaniu dzieci
2. „WARSZTATY DOBREJ ZABAWY” - gry i zabawy do wykorzystania zawsze i wszędzie.
3. „JEST MOC!” - coś o motywacji nastolatków do służby
4. „TO SOBIE POGADALIŚMY” - formy dyskusji i twórcze metody pomocne w procesie poszukiwania rozwiązywania problemów

Prowadzący:

Lidia Króliczek – pracownik MED, były nauczyciel przedszkolny, autorka podręczników Nikt nie jest za mały by poznawać Biblię oraz Głowa ramiona nogi stopy należą do Jezusa, a także artykułów na temat dziecka przedszkolnego publikowanych na stronie internetowej Stowarzyszenia MED. Obecnie naucza w klubie biblijnym dla dzieci młodszych i praktycznie przygotowuje chrześcijan do służby wśród dzieci.

Bartłomiej Nowaczyk-Wyszkowski – animator społeczno-kulturalny, były nauczyciel lekcji biblijnych w chrześcijańskiej szkole.

Zgłoszenia: 
Konieczna jest wcześniejsza rejestracja, której należy dokonać do dnia 3listopada (czwartek), poprzez wypełnienie formularza ► ZGŁOSZENIE

Warto wiedzieć:
podczas konferencji będzie możliwość zapoznania się oraz zakupu materiałów do nauczania dzieci wydawanych przez ChS ″MED″.
jednodaniowy obiad dla każdego uczestnika jest wliczony w cenę konferencji.

Poniżej można pobrać i wydrukować plakat i wykorzystać go do szerszego rozpropagowania konferencji. Dziękujemy!
  SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE 
  Plakat 

27.09.2016


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość