Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

KONFERENCJA REGIONALNA w LUBLINIE

Zapraszamy konferencję regionalną, która odbędzie się już 19 listopada br. w Lublinie. W programie m.in. wykłady o uczeniu przedszkolaków czytania Bożego Słowa oraz aktywnej modlitwy; wciągające pomysły na krótkie ewangelizacje dzieci, młodzieży i dorosłych; oraz pomysły na twórcze rozmowy z młodzieżą ...

Zapraszamy nie tylko pracowników szkółek niedzielnych, liderów młodzieżowych, katechetów, rodziców oraz wychowawców, ale także wszystkich zainteresowanych służbą wśród dzieci i młodzieży.

Chcemy mieszkańcom Lubelszczyzny opowiedzieć, o możliwościach pracy nad rozwojem duchowym przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzieży. Chcemy również przekazać wiele ciekawych pomysłów na zabawę, rozmowę i pracę z młodymi ludźmi.

Prosimy nie zwlekać i zapisywać się już dziś. Można zaprosić również swoich znajomych i przyjaciół. Koszt udziału w konferencji to tylko 35 zł, w ramach którego otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów konferencyjnych, słodką przerwę kawową oraz obiad (+ koszty administracyjne).

Termin: 19 listopada 2016 (sobota)

Czas trwania: 10:00–17:00

Miejsce: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan, ul. Probostwo 30, 20-400 Lublin

Tematy:
  1. „KRÓTKO I NA TEMAT”- prezentacja krótkich form ewangelizacyjnych
  2. „DOZWOLONE OD LAT 3” - aktywny przedszkolak w modlitwie i czytaniu Biblii
  3. „JEST MOC!” - coś o motywacji nastolatków do służby
  4. „TO SOBIE POGADALIŚMY” - formy dyskusji i twórcze metody pomocne w procesie poszukiwania rozwiązywania problemów
  5. „WARSZTATY DOBREJ ZABAWY” - gry i zabawy do wykorzystania zawsze i wszędzie.
Prowadzący:

Bartłomiej Nowaczyk-Wyszkowski – animator społeczno-kulturalny, były nauczyciel lekcji biblijnych w chrześcijańskiej szkole.

Lidia Króliczek – pracownik MED, były nauczyciel przedszkolny, autorka podręczników Nikt nie jest za mały by poznawać Biblię oraz Głowa ramiona nogi stopy należą do Jezusa, a także artykułów na temat dziecka przedszkolnego publikowanych na stronie internetowej Stowarzyszenia MED. Obecnie naucza w klubie biblijnym dla dzieci młodszych i praktycznie przygotowuje chrześcijan do służby wśród dzieci.

Elżbieta Płosa – pracownik ChS „MED”, obecnie zaangażowana w prowadzenie szkoleń dla nauczycieli, klubów, rekolekcji oraz obozów dla dzieci.

Zgłoszenia: 
Konieczna jest wcześniejsza rejestracja, której należy dokonać do dnia 17 listopada (czwartek), poprzez wypełnienie formularza  ► ZGŁOSZENIE

Warto wiedzieć:
- podczas konferencji będzie możliwość zapoznania się oraz zakupu
- materiałów do nauczania dzieci wydawanych przez ChS ”MED”. 

Poniżej można pobrać i wydrukować plakat i wykorzystać go do szerszego rozpropagowania konferencji. Dziękujemy!

  INFORMATOR KONFERENCJA LUBLIN 
  Plakat 

13.10.2016


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość