Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

KONFERENCJA REGIONALNA W BIAŁYMSTOKU

Zapraszamy konferencję regionalną, która odbędzie się już 22 października br. w Białymstoku. W programie m.in. wykłady o uczeniu przedszkolaków czytania Bożego Słowa oraz aktywnej modlitwy, wciągające pomysły na krótkie ewangelizacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz pomysły na twórcze rozmowy z młodzieżą...


Chcemy mieszkańcom Podlasia opowiedzieć, o możliwościach pracy nad rozwojem duchowym przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzieży. Chcemy również przekazać wiele ciekawych pomysłów na zabawę, rozmowę i pracę z młodymi ludźmi.

Prosimy nie zwlekać i zapisywać się już dziś. Można zaprosić również swoich znajomych i przyjaciół. Koszt udziału w konferencji to tylko 35 zł, w ramach którego otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów konferencyjnych, słodką przerwę kawową oraz obiad (+ koszty administracyjne).

Termin22 października 2016 (sobota)

Czas trwania: 10:00–17:00

MiejsceParafia Ewangelicko-Augsburska, ul. Dolistowska 17,  Białystok

Tematy:


1.„KRÓTKO I NA TEMAT”- prezentacja krótkich form ewangelizacyjnych
2. „DOZWOLONE OD LAT 3” - aktywny przedszkolak w modlitwie i czytaniu Biblii
3. „JEST MOC!” - coś o motywacji nastolatków do służby
4. „TO SOBIE POGADALIŚMY” - formy dyskusji i twórcze metody pomocne w procesie poszukiwania rozwiązywania problemów
5. „WARSZTATY DOBREJ ZABAWY” - gry i zabawy do wykorzystania zawsze i wszędzie.

Prowadzący:

Joanna Pilch-Lewicka – pracownik ChS „MED”, była nauczycielka w szkole dla dzieci niedosłyszących, obecnie zaangażowana w prowadzenie szkoleń dla nauczycieli, klubów, rekolekcji oraz obozów dla dzieci. Nastoletnia córka pomaga jej zrozumieć wiek ″nastoletni″.

Lidia Króliczek – pracownik MED, były nauczyciel przedszkolny, autorka podręczników Nikt nie jest za mały by poznawać Biblię oraz Głowa ramiona nogi stopy należą do Jezusa, a także artykułów na temat dziecka przedszkolnego publikowanych na stronie internetowej Stowarzyszenia MED. Obecnie naucza w klubie biblijnym dla dzieci młodszych i praktycznie przygotowuje chrześcijan do służby wśród dzieci.

Bartłomiej Nowaczyk-Wyszkowski – animator społeczno-kulturalny, były nauczyciel lekcji biblijnych w chrześcijańskiej szkole.

Zgłoszenia: 
Konieczna jest wcześniejsza rejestracja, której należy dokonać do dnia 20 października (czwartek), poprzez wypełnienie formularza ► ZGŁOSZENIE

Warto wiedzieć:
podczas konferencji będzie możliwość zapoznania się oraz zakupu materiałów do nauczania dzieci wydawanych przez ChS ″MED″.

Poniżej można pobrać i wydrukować plakat oraz szczegółowy informator o konferencji. Zachęcamy do szerszego jej rozpropagowania wśród osób, które mogą być zainteresowane. Dziękujemy!
  INFORMATOR 
  Plakat 

27.09.2016


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość