Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

SZCZEGÓLNY OBÓZ MŁODYCH ODKRYWCÓW

To był już 14. taki obóz!!! Był najliczniejszy z wszystkich dotychczasowych SOMO. Po raz pierwszy przyjęliśmy aż 25 uczestników! (A i tak, niestety, nie było miejsca dla wszystkich chętnych).

Przyjechało ponad dwa razy więcej chłopców niż dziewczyn – niektórzy aż z Gdańska, Krzyża Wielkopolskiego czy Świdnicy. Kilka osób było po raz pierwszy, ale większość to już „starzy bywalcy”.

Wspaniali opiekunowie-wolontariusze zadbali o to, by dzieci dobrze się bawiły. Wszyscy ciężko pracowali, aby zapewnić podopiecznym bezpieczny i ciekawy wypoczynek. Oprócz „starych” i znanych atrakcji, w tym roku powodzenie miała nowo wybudowana siłownia.

Po raz pierwszy mieliśmy też olimpiadę sportową przygotowaną oczywiście na miarę możliwości obozowiczów, a po niej wręczane były medale. Wspólne zabawy sprawiały wiele radości zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom. Największą nagrodą za trud i poświęcenie kadry była ogromna radość obozowiczów, ich szerokie uśmiechy i mocne uściski.

Wszyscy uczestniczyli w zajęciach biblijnych, słuchali historii z życia Piotra, ucznia Pana Jezusa oraz historii misyjnych, uczyli się prostych wersetów i śpiewali przy akompaniamencie obozowej orkiestry. To były piękne, pełne Bożych błogosławieństw dni.

Zapraszamy do galerii zdjęć: SOMO 201721.08.2017


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość