Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

AM-EN CAMP 2017

Już niedługo rozpoczyna się kolejny rok szkolny, a my chcemy wrócić we wspomnieniach do początku wakacji i obozu językowego, który rozpoczął się jeszcze w czerwcu. W tym roku zgłosiło się na niego aż 36 nastolatków z różnych stron kraju, chociaż zdecydowana większość ze Śląska.


Jak co roku zajęcia językowe prowadzili nasi wspaniali goście z Indiany i Kentucky – jakżeby inaczej, przecież to jest Am-En, czyli American English Camp! W związku z tym również wykłady biblijne były po „amerykańsku” (brawo John!)


Każdy dzień rozpoczynaliśmy od zastanawiania się w małych grupach nad fragmentem biblijnym, którego też podczas całego obozu uczyliśmy się na pamięć – i trzeba przyznać, że dobrze nam poszło, ponieważ mogliśmy go bezbłędnie zaprezentować przed rodzicami!


Wykłady przedstawiały w tym roku różne biblijne postaci, od których uczyliśmy się Bożego podejścia m.in. do takich kwestii jak presja rówieśnicza, cierpienie, priorytety w życiu itp.


Mieliśmy również okazję posłuchać historii życia nie tylko niektórych z obozowiczów i opiekunów, ale także zaproszonych gości, m.in. wicemistrza olimpijskiego z Igrzysk paraolimpijskich w Rio, chrześcijanina z Syrii,członków klubu motocyklowego Boanerges czy autorki chrześcijańskich powieści.


A co poza tym? Było sporo ruchu za sprawą gry w baseball (i nie tylko), zapierające dech w piersiach widoki podczas górskiej, długiej wycieczki, frajda w parku wodnym oraz podczas „kolorowej” bitwy, irytujący nocny alarm z zadaniami i inne niespodzianki.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: AM-EN CAMP 2017


22.08.2017


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość