Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

WSPINACZ 2017

Szesnasty obóz wspinaczkowy przeszedł do historii! W tym roku na Kobylej Skale w Wiśle swoje umiejętności rozwijało i doskonaliło 32 wspaniale zapowiadających się wspinaczy, nawet z tak odległych od Beskidów miejsc jak Szczecin czy Wielkopolska.

A wszystko to działo się pod czujnym okiem pięciu super instruktorów wspinaczkowych ze Szkocji oraz czterech niemniej świetnych polskich wychowawców.

Jak przystało na obóz aktywnych nastolatków, dzień rozpoczynaliśmy od rozgrzewki, a potem już tylko było lepiej… Czterdziestominutowy marsz pod górę do skały na zajęcia wspinaczkowe, rozgrywki sportowe, wycieczki, spacery, podchody, gry i zabawy ruchowe... Po takim wysiłku wspaniale smakowały domowe obiadki w naszym ośrodku lub lody własnej roboty.

Poranne rozważanie fragmentu biblijnego w grupach, wykłady przedstawiające postaci z Biblii, od których można się nauczyć czegoś np. o priorytetach w życiu, o radzeniu sobie z presją rówieśników czy z cierpieniem, oraz wieczorne spotkania z zaproszonymi gośćmi stanowiły podstawę duchowej strony naszego obozu.

Po dziesięciu dniach nasi wspinacze wracali do domów cali i zdrowi (za co jesteśmy Bogu bardzo wdzięczni!), i w większości z postanowieniem powrotu za rok!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: WSPINACZ 2017


25.08.2017


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość