Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

KOSS ON-LINE TWORZENIE GIER TERENOWYCH


Serdecznie zapraszamy rodziców, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych służbą wśród dzieci w wieku szkolnym na szkolenie KOSS:

JESZCZE RAZ O TWORZENIU GIER TERENOWYCH (on-line)
POZNAJ UNIKALNĄ PLANSZĘ DO GRY – TWOJĄ OKOLICĘ!

Szkolenie rozpocznie się jeszcze kilka dni przed samym wirtualnym spotkaniem w sieci, ponieważ każdy z uczestników będzie musiał rozwiązać kilka prostych i ciekawych zadań, które są świetną formą tworzenia gier terenowych.

W trakcie szkolenia będzie trochę teorii o rodzajach i formach gier terenowych, które można wykorzystać prawie w każdej sytuacji i miejscu. Będzie też część praktyczna z tworzenia gier terenowych jako ciekawego elementu dopełniającego chrześcijańskie nauczanie dzieci i młodzieży. Będą również tzw. dobre praktyki, czyli dzielenie się przez prowadzącego doświadczeniami, które wzbogacą wiedzę i warsztat każdego nauczyciela, rodzica czy wychowawcy.

Przedstawimy wiele form pracy składających się na grę terenową do wykorzystania w innych momentach służby wśród dzieci i młodzieży. Chcemy pokazać, jak gra terenowa spaja pracę z dziećmi nieśmiałymi i wycofanymi oraz aktywnymi i pobudzonymi ruchowo. Wskażemy, jak zasady gier terenowych mogą stworzyć odpowiednie warunki dla rozwoju młodego człowieka, a energia dziecka może być uwalniana w dobrym, pożądanym kierunku.

Uwaga: Nasza propozycja skierowana jest do tych wszystkich osób, które nie uczestniczyły w zeszłorocznym szkoleniu: „Warsztaty tworzenia gier terenowych” (27.04.2019).

Tym razem szkolenie zostanie przeprowadzone on-line i jego forma zostanie dopasowana do możliwości tej formy przekazu. Każda osoba, która zgłosi się poprzez wypełnienie formularza i otrzyma potwierdzenie uczestnictwa, otrzyma również odpowiedni link oraz instrukcję połączenia on-line.
Szkolenie odbędzie się na żywo, a każdy uczestnik powinien dysponować stałym łączem internetowym i możliwością odbioru obrazu oraz dźwięku.

PROWADZĄCY: BARTŁOMIEJ NOWACZYK-WYSZKOWSKI – animator społeczno-kulturalny, związany z Chrześcijańskim Stowarzyszeniem „MED” od wielu lat jako wolontariusz i przez kilka lat jako pracownik. Szkoleniowiec, nauczyciel, kierownik wielu obozów, terapeuta zajęciowy.

DATA: 30 maja 2020 (sobota)

CZAS TRWANIA: od 10.00 do 13.00

ZGŁOSZENIA: do 25 maja 2020 (poniedziałek)
Ze względu na formę szkolenia on-line konieczne jest zgłoszenie, którego można dokonać korzystając z formularza:

Przepraszamy! Brak wolnych miejsc.

UDZIAŁ W SZKOLENIU JEST BEZPŁATNY!
Jednak jest możliwość złożenia ofiary na służbę szkoleniową prowadzoną przez ChS "MED" »WSPARCIE

W razie pytań prosimy dzwonić do biura MED
pod numer: 33 854 25 97 od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00.

Zachęcamy do przekazania zaproszenia innym zainteresowanym.

14.05.2020


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość