Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

ECHA KONFERENCJI W OSTRÓDZIE

Na zaproszenie jednego z tamtejszych zborów 10 i 11 listopada zawitaliśmy do Ostródy. W niedzielny wieczór konferencja dla rodziców zgromadziła ponad 20 osób.

 

Nasi współpracownicy – wolontariusze Kasia i Olgierd – poprowadzili dla nich warsztaty na temat komunikacji z dzieckiem oraz dyscypliny w domu. Pojawił się też ciekawy pomysł na spędzenie adwentu z całą rodziną, z wykorzystaniem atrakcyjnego kalendarza adwentowego.

 

Kolejny dzień poświęcony był tematyce pracy z dziećmi podczas szkółek niedzielnych czy innych spotkań. Tym razem dzieliliśmy się z nauczycielami pomysłami na to, jak poprawić dyscyplinę na spotkaniach z dziećmi, jak przeprowadzić rozmowę duszpasterską z dzieckiem, a także jak ciekawie i twórczo podejść do nauki wersetów oraz powtórek. Całodzienne spotkanie zakończył wykład  skupiający się na temacie cech dobrego nauczyciela.

 

Cieszymy się, że mogliśmy usługiwać braciom i siostrom, którzy niosą Dobrą Nowinę o zbawieniu w tym pięknym zakątku naszego kraju. Wracaliśmy ubłogosławieni, dziękując Bogu, że używał nas, aby zachęcać i inspirować innych.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii


19.11.2013


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość