Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

 « wróć 

W GDAŃSKU – DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO

Pracownicy i wolontariusze naszego stowarzyszenia powitali długi listopadowy weekend w Gdańsku, gdzie 9 listopada 2013  odbyła się już druga regionalna konferencja dla pracowników wśród dzieci i  młodzieży pod hasłem „Dla każdego coś dobrego”.

 

Dla osób pracujących  z przedszkolakami przedstawiliśmy pomysły do zaangażowania dzieci podczas opowiadania lekcji biblijnej. Ci, którzy pracują z grupą młodszoszkolną mieli okazję wysłuchać przykładowej lekcji biblijnej i zobaczyć, jak  nauczać prawd biblijnych na podstawie historii biblijnej. Zachęcaliśmy również do mądrego wykorzystania komputera czy kamery podczas prowadzenia zajęć z nastolatkami, a także prezentowaliśmy różne  formy dyskusji  i metod pracy indywidualnej lub zespołowej, które można wykorzystać podczas spotkań z młodzieżą.

 

Konferencja była okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz spędzenia błogosławionego czasu z przyjaciółmi i wolontariu-szami MED-u na północy Polski. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, a wszystkim, którzy pomagali nam w przygotowaniu i prowadzeniu konferencji jesteśmy bardzo wdzięczni.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji w Galerii


19.11.2013


BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość