Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

(NIE)REALNE ZNACZENIE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Przedszkolakom nie trzeba zbyt wiele czasu, żeby zorientowały się, że jest coś takiego, jak święta Bożego Narodzenia. Kiedy kończą dwa lub trzy latka, zaczynają kojarzyć święta z czymś radosnym, obfitującym w prezenty...
więcej ►19.12.2011

ZIMOWA POCZTA Z MED-U

Już niedługo koniec kolejnego roku kalendarzowego… Nie mamy wpływu na mijający czas, ale możemy mieć wpływ na to, co z nim robimy. Zachęcamy do przeczytania naszego najnowszego listu modlitewnego Poczta z MED-u,
więcej ►07.12.2011

NOWY ARTYKUŁ: DLACZEGO MOJE DZIECKO KŁAMIE?

Dziecko w wieku przedszkolnym niekiedy nie rozdziela świata fantazji od rzeczywistego, dlatego trudno mu rozróżnić, co w świecie realnym jest kłamstwem, a co prawdą.
więcej ►21.11.2011

UWAGA! ZMIANA TERMINU SZKOLENIA INTENSYWNEGO W KIELCACH

Termin Szkolenia Intensywnego, które miało rozpocząć się w listopadzie br. został odłożony do wiosny.
więcej ►09.11.2011

JESIENNA POCZTA Z MED-U

Za oknami lecą liście z drzew. W ich kolorach możemy dostrzec wszystkie barwy lata. Jeżeli chciałbyś na moment wrócić do tego niezwykłego, wakacyjnego czasu, zachęcamy do przeczytania naszego listu modlitewnego...
więcej ►04.10.2011

SZKOLENIE INTENSYWNE W TRÓJMIEŚCIE

Za nami już dwie sesje intensywnego szkolenia dla pracowników wśród dzieci w Trójmieście. W dniach 2-3 grudnia 2011r. w Sopocie odbędzie się ostatnia sesja połączona z zaliczeniami i rozdaniem dyplomów.
więcej ►29.09.2011

WAKACYJNE KLUBY BIBLIJNE

W czasie wakacji pracownicy ″MED-u″ pomagali w prowadzeniu zajęć w ramach Wakacyjnych Klubów Biblijnych i Tygodni Dobrej Nowiny organizowanych przez lokalne kościoły.
więcej ►22.09.2011

NAJNOWSZY ARTYKUŁ: Być najlepszą Mamą

Lubię przyglądać się ludziom. Kiedy odprowadzam swoje pociechy do przedszkola, obserwuję inne mamy, które przytulają dzieci, całują, poprawiają fryzurki, ubranka. Myślę, że każda z nas chce tego, co najlepsze dla swoich dzieci
więcej ►21.09.2011

WAKACYJNE WSPOMNIENIA

Wakacje, obozy już za nami... Zachęcamy jednak do przeczytania relacji z naszych obozów, którymi chcieli się podzielić niektórzy uczestnicy i opiekunowie.
więcej ►21.09.2011

NOWY ARTYKUŁ: Przedszkolaki potrzebują zasad...

Przedszkolaki potrzebują jasno określonych zasad. To daje im poczucie bezpieczeństwa. Chcą wiedzieć, czego oczekuje się od nich w domu, czego w przedszkolu, a czego w kościele czy też na szkółce niedzielnej.
więcej ►20.09.2011

LETNIA SZKOŁA BIBLIJNA MED

Letnia Szkoła Biblijna MED zakończona! Od 4 do 13 sierpnia w Zelowie grupa 11 słuchaczy przygotowywała się do pracy z dziećmi.
więcej ►10.08.2011

DNI DOBREJ NOWINY W STUDZIONCE

Dni Dobrej Nowiny dla dzieci w Studzionce już za nami. Dziękujemy Bogu za błogosławieństwa, których mogliśmy doświadczyć w ciągu tych kilku dni.
więcej ►10.08.2011

NOWE WYDANIE WYSPY SKARBÓW

Wyspa Skarbów to cykl lekcji opowiadający o najwspanialszym skarbie na świecie oraz o drodze, którą trzeba podążyć, aby go zdobyć. Skarbem jest zbawienie - życie z Bogiem już tutaj na ziemi, a potem życie z Nim w niebie, na wieki!
więcej ►19.07.2011

Letnia Poczta z MED-u

Wakacje to gorący dla nas czas nie tylko z tego powodu, że temperatura powietrza bywa naprawdę wysoka, ale głównie dlatego, że przed nami obozy, Wakacyjne Kluby Biblijne, Letnia Szkoła Biblijna itp.
więcej ►17.06.2011
BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość