Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

Wiosenna Poczta z MED-u

Za oknem i w sercach zapanowały wiosna i radość. W naszej najnowszej Poczcie przeważają jednak akcenty zimowe, jako że chcemy podzielić się tym, co wydarzyło się w naszej służbie w ciągu ostatnich kilku miesięcy.
więcej ►30.03.2011

NOWY PODRĘCZNIK DO NAUCZANIA PRZEDSZKOLAKÓW!

„Głowa ramiona nogi stopy należą do Jezusa” to lekcje biblijne przeznaczone dla dzieci w wieku 4-5 lat, które pomogą im w zrozumieniu tego, że Bóg pięknie i mądrze je stworzył, i że tylko Jemu należy się za to chwała!
więcej ►22.02.2011

XX Ogólnopolska Konferencja dla Pracowników wśród Dzieci

W dniach od 8 do 12 lutego 2011roku odbyła się w Wiśle jubileuszowa konferencja MED. Zapraszamy do przeczytania relacji uczestników w ECHACH OGÓLNOPOLSKICH KONFERENCJI oraz do GALERII.
więcej ►20.12.2010

Zimowa Poczta z MED-u

Za nami kolejny rok... Chcemy Panu Bogu podziękować za objawy Jego łaski, miłości, prowadzenia i opieki. Zachęcamy Cię, byś zrobił to również, czytając najnowszą Pocztę z MED-u.
więcej ►13.12.2010

Karty pracy do podręcznika „Używani przez Boga”- rok 6

Jeżeli korzystasz z programów do systematycznego nauczania dzieci, mamy dla Ciebie prezent – elektroniczną wersję kart pracy ucznia do podręcznika „Używani przez Boga” – Rok 6 (wydanego przez Biblijne Stowarzyszenie Misyjne).
więcej ►28.10.2010

XV Regionalna Konferencja dla Pracowników wśród Dzieci

Tym razem konferencja połączona została z obchodami 20-lecia współpracy MED z kościołami i osobami indywidualnymi z województwa łódzkiego. Odbyła się 20 listopada br. w Ozorkowie. Wybraliśmy to miasto, gdyż tam po raz pierwszy 20 lat temu...
więcej ►25.10.2010

Spotkanie dla pracowników wśród dzieci w Studzionce

Mamy nadzieję, że każdy, kto uczestniczył w tym spotkaniu doświadczył zachęcenia, czy to poprzez Słowo Boże, czy poprzez wspólne uwielbianie Boga, czy wreszcie dzięki miłej niespodziance, która dotarła do nas prosto z Irlandii!
więcej ►22.09.2010

Jesienna Poczta z MED-u

Wakacje jak zwykle szybko minęły… Były jednak pełne wrażeń i bogate w wydarzenia, którymi chcemy się z Tobą podzielić, zachęcając jednocześnie do oddania Bogu chwały.
więcej ►14.09.2010
BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość