Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

WYJĄTKOWE ZAPROSZENIE DLA DZIECI!

Zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat na wyjątkowy program na podstawie biblijnej Księgi Jonasza Wstań, idź i wołaj… W programie odkrywanie zagadek z detektywem, piosenki, gimnastyka, prace plastyczne i przedstawienie teatralne.
więcej ►07.07.2020

PIOSENKA MISTRZ

„Chcę żyć tak jak mój Mistrz, do Niego podobnym być...” Kim zafascynowane są dzieci? Kogo naśladują? Warto zachęcać je właściwych wyborów. Świetnie pomoże w tym animacja do piosenki „Mistrz″.
więcej ►16.06.2020

BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE

Informujemy, że powstaje polska wersja strony FreeBibleimages.org z prezentacjami biblijnymi dla dzieci. Jeśli Pan Bóg pozwoli, to strona ukaże się pod koniec roku.
więcej ►16.06.2020

LETNIA SZKOŁA BIBLIJNA 2020

Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 16 lat i są zainteresowani zdobyciem wiedzy oraz kwalifikacji w dziedzinie biblijnego nauczania dzieci w wieku szkolnym (7–12 lat).
więcej ►09.06.2020

NIEZWYKŁE NACZYNIA

Zapraszamy na trzecią i zarazem ostatnią część cyklu „Znajdź skarb”. Każdy człowiek, który nawiązał osobistą relację z Panem Jezusem jest niezwykłym naczyniem, w którym Pan Jezus zamieszkał przez Ducha Świętego.
więcej ►08.06.2020

WYMARZONY PREZENT - OPOWIADANIE NA DZIEŃ DZIECKA

Prezenty... szczególnie dzieci na nie czekają! Co chciałyby otrzymać dzieci w Polsce a co dzieci w Nigerii? Opowiadanie uświadamia dzieciom jak odmienne mogą być warunki życia i marzenia dzieci.
więcej ►01.06.2020

ZAKRĘCONA MAMA

Niełatwo jest zachować spokój i tryskać energią wśród wielu obowiązków, wyzwań i oczekiwań rodziny. Droga Mamo! Gdzie szukasz pomocy gdy jesteś zmęczona, spragniona, obciążona? Przyjdź do Pana Jezusa...
więcej ►28.05.2020

KSIĘGA BOŻYCH SKARBÓW

Zapraszamy na drugą część cyklu zatytułowanego „Znajdź skarb”. Biblijny król Jozjasz, misjonarka Corrie ten Boom i wielu innych chrześcijan poznało wartość Bożego Słowa i doświadczyło przemiany życia...
więcej ►28.05.2020

NOWA PODSTRONA Z MATERIAŁAMI

Już jest! Nowa podstrona, na której prezentujemy w jednym miejscu wszystkie materiały publikowane na naszym kanale YouTube i nie tylko. Możecie tutaj znaleźć lekcje biblijne, piosenki dla dzieci czy opowiadania.
więcej ►26.05.2020

LETNIE OBOZY już ZA ROK

Z radością przygotowywaliśmy się i oczekiwaliśmy wszyscy tych wyjątkowych wakacyjnych chwil, jakimi są letnie obozy dla dzieci i nastolatków. Niestety w związku z wprowadzonymi w naszym kraju ograniczeniami...
więcej ►26.05.2020

MĄDRY I GŁUPI INWESTOR

Prezentujemy pierwszą z trzech części cyklu zatytułowanego „Znajdź skarb”. Pewien człowiek upatrywał wszystkich swoich nadziei w bogactwie, które szybko stracił.
więcej ►26.05.2020

TELEDYSK DZIEŃ DOBRY

Cieszymy się, że wiele dzieci zna i śpiewa piosenkę „Dzień dobry”. Prezentujemy jej treść w wyjątkowej kwarantannowej formie. Jesteśmy wdzięczni wszystkim rodzicom i dzieciom za wkład w przygotowanie filmiku...
więcej ►21.05.2020

KOSS ON-LINE TWORZENIE GIER TERENOWYCH

Serdecznie zapraszamy rodziców, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych służbą wśród dzieci w wieku szkolnym na: JESZCZE RAZ O TWORZENIU GIER TERENOWYCH (on-line) Przepraszamy! Brak wolnych miejsc.
więcej ►14.05.2020

MADUGU – PRAWDZIWA HISTORIA

„Madugu” to prawdziwa historia o chłopcu z Nigru, który usłyszał Ewangelię, zaufał Panu Jezusowi, a potem dzielił się Dobrą Nowiną o zbawieniu w Panu Jezusie Chrystusie ze swoimi braćmi, używając Książeczki bez słów.
więcej ►06.05.2020
BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość