Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

Kim jesteśmy?


Misja Ewangelizacji 
Dzieci MED


Chrześcijańskie Stowarzyszenie „Miłość Edukacja Dojrzałość” rozpoczęło działalność pod nową nazwą w styczniu 2003, jednak jego początki sięgają  roku 1990, kiedy to powstała Misja Ewangelizacyjna wśród Dzieci (MED). 

Obecnie w Stowarzyszeniu pracuje dziewięciu etatowych pracowników – w różnych częściach naszego kraju: na Podbeskidziu, Górnym Śląsku i w okolicach Łodzi – oraz liczna grupa wolontariuszy.

MED jest organizacją o charakterze międzywyznaniowym, usługującą kościołom chrześcijańskim, wspólnotom i osobom indywidualnym, także poza granicami Polski.
Nasze cele realizujemy poprzez:
- przygotowywanie do służby wśród dzieci,
- pomoc rodzicom i nauczycielom w ich roli wychowawczej,
- nauczanie dzieci – ewangelizacyjne i wzrostowe,

- opracowywanie materiałów i pomocy do pracy z dziećmi.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy w ciągu ponad 25 lat istnienia MED-u okazali się wiernymi i wspierali nas w różnorodny sposób. Nasza praca od samego początku możliwa była tylko dzięki pomocy wielu wolontariuszy, którzy poświęcali (i nadal poświęcają) swój wolny czas na służbę wśród dzieci, dzięki modlitwom bardzo szerokiego grona przyjaciół MED oraz dzięki darom wielu osób z kraju i zagranicy.
Dziękujemy Wam bardzo gorąco!

Z nadzieją patrzymy w przyszłość i wierzymy, że Pan Bóg za pośrednictwem swojego Kościoła i swoich dzieci będzie nadal zaspokajał nasze potrzeby.

Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie.
(List do Filipian 4:13)

BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość