Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

KOSS


Krótkie - kilkugodzinne

Ogólnodostępne - dla rodziców, prowadzących zajęcia biblijne dla dzieci, katechetów, a także dla osób zainteresowanych pracą z dziećmi i młodzieżą

Sobotnie - odbywające się w każdą ostatnią sobotę miesiąca

Szkolenia o charakterze warsztatów, dyskusji panelowych, wykładów itp.

Projekt jest realizowany przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie „MED” w Ustroniu od lutego 2014 roku w formie regularnych szkoleń odbywających się w ostatnią sobotę miesiąca, a obecnie kontynuowanych pod nazwą KOSS.

CELEM PROJEKTU KOSS jest wsparcie rodziców i nauczycieli w różnych aspektach wychowania oraz nauczania, a także stworzenie okazji do uzupełnienia wiedzy, wymiany doświadczeń, wspólnych poszukiwań najlepszych rozwiązań. Punktem odniesienia i inspiracji pozostaje dla nas Pismo Święte. 

WYKŁADOWCAMI
 są nauczyciele,nauczyciele biblijni,pedagodzy,psychologowie, socjologowie, animatorzy kulturalni oraz osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

PRAGNIEMY, aby projekt KOSS rozwijał się i wychodził naprzeciw aktualnym potrzebom rodziców i nauczycieli.

DLATEGO:
  • jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto w kompetentny i rzetelny sposób chciałby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z pracy wychowawczo-dydaktycznej
  • chcemy stworzyć bazę różnorodnych tematów, które dotyczą młodego człowieka, jego rozwoju – duchowego, intelektualnego,fizycznego, jak również jego zachowania i pracy z nim.
W związku z tym zapraszamy do przesyłania swoich propozycji na adres: biuro@med.org.pl (z zaznaczeniem „KOSS”w temacie wiadomości)
BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość