Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

Wolontariat


Chrześcijańskie Stowarzyszenie „Miłość Edukacja Dojrzałość”  - wolontariat


Działalność naszego Stowarzyszenia oparta jest w dużej mierze na pracy wielu WOLONTARIUSZY – starszych, młodszych i nawet bardzo młodych. Są osoby, które regularnie przychodzą do biura w Ustroniu, na Śląsku, i pomagają m.in. w przygotowaniu oraz wysyłce Poczty z MED-u, składaniu oraz pakowaniu kursów korespondencyjnych czy wykonywaniu pomocy wizualnych. 


Ktoś inny z kolei jest po prostu „złotą rączką”, kiedy coś wymaga naprawy. Jeszcze inni piszą artykuły, zapewniają obsługę techniczną strony internetowej, zajmują się składem komputerowym materiałów informacyjnych, sprawdzaniem różnych tekstów lub też doradztwem.
Są i tacy, którzy gdy trzeba, użyczają swoich samochodów czy nawet domów, albo pomagają w organizacji różnych spotkań.
Kolejne osoby angażują się w prowadzone przez nas szkolenia i konferencje, prowadząc wykłady, seminaria lub warsztaty dla nauczycieli i rodziców.

Największa grupa wolontariuszy angażuje się w bezpośrednią pracę z dziećmi i nastolatkami na obozach lub na różnego rodzaju spotkaniach wakacyjnych, a w ciągu roku w klubach biblijnych. JESTEŚMY IM ZA TO BARDZO WDZIĘCZNI!

Wszyscy wolontariusze dzielą się z nami tym, co mają – swoim czasem, swoją wiedzą oraz doświadczeniami, swoimi talentami i umiejętnościami, swoimi środkami materialnymi czy finansowymi.

Jeśli chcesz nas wesprzeć swoją pracą, talentami czy doświadczeniem, skontaktuj się z nami: ►KONTAKT


► Wolontariat na letnich obozach 

BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość