Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt
 ◄ wróć 

Od poznania Boga do posłuszeństwa

Druga część sześcioletniego programu do systematycznego nauczania dzieci prawd biblijnych w szkółce niedzielnej lub na zajęciach katechetycznych.

 

Podręcznik zawiera także, oprócz 35 opracowanych lekcji biblijnych, podzielonych na kilka serii, propozycje wersetów do nauki na pamięć oraz pomysły do zajęć praktycznych. Poszczególne serie lekcji mogą służyć jako podstawa nauczania na obozach, półkoloniach, w klubach biblijnych itp.

 

Lekcje wprowadzają dzieci w kolejne prawdy biblijne o Bogu Ojcu i Jezusie Chrystusie, by zrozumiały, że prawdziwe posłuszeństwo Bogu zaczyna się od powierzenia Mu swojego życia. Poznając z dziećmi księgę Dziejów Apostolskich przybliżamy im postacie pierwszych chrześcijan, by ukazać wartość posłuszeństwa i rozbudzić w nich pragnienie posłuszeństwa Bogu.

 

Do podręcznika dołączone są na płycie CD karty pracy, które pomogą dzieciom utrwalić przerobiony materiał w przyjemny sposób, dzięki rebusom, łamigłówkom, krzyżówkom itp. Karty mogą zastąpić zeszyt ucznia. Karty pracy można drukować w ilości odpowiadającej wielkości nauczanej grupy dzieci.


Płyta CD zawiera również załączniki w postaci niektórych ilustracji lub materiałów do kopiowania.

 

Uwaga! Program nauczania do tego podręcznika został zgłoszony w Ministerstwie Edukacji Narodowej pod nr: KD/ PR 01/2006.


 

Format: 20cm x 28,5cm

Ilość stron: 120 (plus płyta CD z załącznikami oraz kartami pracy do kopiowania)


Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Przyjmujemy zamówienia drogą elektroniczną.Cena : 55,00 zł / kpl.


  SPIS TREŚCI_OD POZNANIA BOGA... 

!Złóż ZAMÓWIENIE
 
BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość