Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt
 ◄ wróć 

Na co dzień z Bogiem

Trzecia część sześcioletniego programu do systematycznego nauczania dzieci prawd biblijnych w szkółce niedzielnej lub na zajęciach katechetycznych.

 

Podręcznik zawiera także, oprócz 35 opracowanych lekcji biblijnych, podzielonych na kilka serii, propozycje wersetów do nauki na pamięć oraz pomysły do zajęć praktycznych. Poszczególne serie lekcji mogą służyć jako podstawa nauczania na obozach, półkoloniach, w klubach biblijnych itp.

 

W tym podręczniku zapoznajemy dzieci z przesłaniem zawartym w przykazaniach. Oprócz tego przybliżamy im postać Jozuego, wspaniałego przywódcy i męża Bożego, który stale wzywał Izraelitów do codziennego życia z Bogiem. Cykl lekcji o życiu i dziele Pana Jezusa jest jeszcze jedną okazją, by wrócić do tematu codziennego naśladowania Boga i wskazać dzieciom na konieczność nawrócenia, jako warunku życia z Bogiem na co dzień. 

 

Do podręcznika dołączone są w komplecie karty pracy, które pomogą dzieciom utrwalić przerobiony materiał w przyjemny sposób, dzięki rebusom, łamigłówkom, krzyżówkom itp. Karty mogą zastąpić zeszyt ucznia.

Uwaga! Program nauczania do tego podręcznika został zgłoszony w Ministerstwie Edukacji Narodowej pod nr: KD/ PR 01/2006.


 

Format: 20cm x 28,5cm

Ilość stron: 130 (plus 34 załączniki do kopiowania, zawierające pomoce do lekcji biblijnych i zajęć praktycznych)

Ilość stron kart pracy: 72Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Przyjmujemy zamówienia drogą elektroniczną med@med.org.pl

 

 


Cena : 60,00 zł / kpl.


  SPIS TREŚCI_NA CO DZIEŃ Z BOGIEM 

!Złóż ZAMÓWIENIE
 
BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość