Zakwaterowanie i dojazd

Uczestnicy Obozów Młodych Odkrywców (OMO) i Szczególnego Obozu Młodych Odkrywców (SOMO) mieszkają w budynku szkoły, w klasopracowniach 6–10-osobowych, które wyposażone są w łóżka z pościelą, krzesełka i miejsce na garderobę. Na każdym piętrze jest dostęp do toalet i umywalek. Budynki posiadają również pomieszczenia z natryskami i dodatkowymi umywalkami. Stołówka, sale programowe i sala gimnastyczna oraz sypialnie mieszczą się w jednym budynku.

Na terenie szkoły znajduje się  plac zabaw i teren zieleni. Cały obszar szkolny jest ogrodzony. W sąsiedztwie mieści się sklep spożywczy. Realizując program korzystamy również z boiska, placu zabaw i kręgu ogniskowego.

Na obozach dziecięcych uczestnicy dbają o porządek w swoich pokojach dzięki systemowi konkursów czystości, która jest sprawdzana raz lub dwa razy dziennie. Cisza nocna również objęta jest konkursem z nagrodami na najcichszy pokój danej nocy.

Dojazd na i z obozu rodzice/opiekunowie zapewniają we własnym zakresie. Organizator nie zapewnia zbiorowego transportu.Służymy - DZIECIOM - Obozy - Zakwaterowanie i dojazd
wróć strzałka do góry