Prowadzeni przez Boga Cena: 60,00 zł/szt.

Prowadzeni przez Boga

Czwarta część sześcioletniego programu do systematycznego nauczania dzieci prawd biblijnych w szkółce niedzielnej lub na zajęciach katechetycznych.

 

Podręcznik zawiera także, oprócz 35 opracowanych lekcji biblijnych, podzielonych na kilka serii, propozycje wersetów do nauki na pamięć oraz pomysły do zajęć praktycznych. Poszczególne serie lekcji mogą służyć jako podstawa nauczania na obozach, półkoloniach, w klubach biblijnych itp.

 

W tym podręczniku zapoznajemy dzieci z kwestią Bożego prowadzenia. Zatem, proponujemy najpierw nauczanie najważniejszych prawd o Duchu Świętym, następnie na podstawie wybranych historii biblijnych wskazujemy im na Boże prowadzenie oraz na jego znaczenie w codziennym życiu człowieka wierzącego. Podręcznik kończą lekcje o owocu Ducha Świętego, by odkryć, że prowadzenie przez Boga jest niezbędne do życia wydającego obfity owoc wiary.

 

Do podręcznika dołączone są w komplecie karty pracy, które pomogą dzieciom utrwalić przerobiony materiał w przyjemny sposób, dzięki rebusom, łamigłówkom, krzyżówkom itp. Karty mogą zastąpić zeszyt ucznia.

 

Uwaga! Program nauczania do tego podręcznika został zgłoszony w Ministerstwie Edukacji Narodowej pod nr: KD/ PR 01/2006.
 

Format: 20cm x 28,5cm

Ilość stron: 126 (plus 34 załączniki do kopiowania, zawierające pomoce do lekcji biblijnych i zajęć praktycznych)

Ilość stron kart pracy: 72

 

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową.
Przyjmujemy zamówienia drogą elektroniczną med@med.org.pl

SPIS TREŚCI - PROWADZENI PRZEZ BOGA 

!Złóż ZAMÓWIENIE
 
Wydawnictwa drukowane wysyłamy pocztą (przesyłką poleconą) z załączoną fakturą. Płatność przelewem po otrzymaniu materiałów. Wysyłka gratis.

Dla wydawnictw elektronicznych wysyłamy na Państwa adres mailowy link do pobrania e-książki.
Elektronicznie zostanie przesłana również faktura, którą prosimy opłacić.
Podręczniki do dzieci szkolnych
wróć strzałka do góry