KOSS ONLINE: Jak angażować dzieci w odkrywanie Biblii?

Na spotkaniu podzielimy się pomysłami na aktywne zaangażowanie dzieci i młodzieży podczas prowadzenia zajęć biblijnych (w tym dzieci z niepełnosprawnością). Co możemy zrobić, aby pomóc im zrozumieć przekazywane prawdy z Bożego Słowa i zachęcić do zastosowania ich w życiu?  


Przedstawione treści mogą być inspiracją dla nauczycieli prowadzących szkółki niedzielne, kluby biblijne i inne spotkania z dziećmi nie tylko z niepełnosprawnością.

Szkolenie odbędzie się w formie online na platformie ZOOM.
 Zapraszamy do udziału!

 

PROWADZĄCA: Anna Zamkowska - prof. Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu, kierownik Katedry Pedagogiki i Psychologii. Prowadziła zajęcia biblijne na obozie SOMO dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną i szkolenia dla wolontariuszy w ramach Chrześcijańskiego Stowarzyszenia MED oraz podczas turnusów rehabilitacyjnych Stowarzyszenia Chrześcijańskich Rodzin Osób Niepełnosprawnych „SChRON”. Prowadzi comiesięczne zajęcia z młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie i ze spektrum zaburzeń autystycznych. Jest autorem 3 książek i ponad 100 artykułów naukowych.


DATA: 20 marca 2024 (środa)

CZAS TRWANIA: 18.00-20.00

ZGŁOSZENIA: do 18 marca 2024 (poniedziałek)

Ze względu na formę szkolenia on-line konieczne jest zgłoszenie, którego można dokonać korzystając z formularza
>> ZGŁOSZENIE

UDZIAŁ W SZKOLENIU JEST BEZPŁATNY!
Jednak jego przygotowanie wiąże się z kosztami, dlatego zachęcamy do złożenia ofiary na służbę szkoleniowa prowadzoną przez CHSMED
>> WSPARCIE


W razie pytań prosimy dzwonić do biura na numer 791 442 597 od poniedziałku do piątku 7.00-15.00


Zachęcamy do przekazania zaproszenia innym zainteresowanym.

KOSS ONLINE: Jak angażować dzieci w odkrywanie Biblii?
wróć strzałka do góry