Start    Aktualności   Artykuły   Galerie   Kontakt

AKTUALNOŚCI

WAKACYJNE KLUBY BIBLIJNE

W czasie wakacji pracownicy ″MED-u″ pomagali w prowadzeniu zajęć w ramach Wakacyjnych Klubów Biblijnych i Tygodni Dobrej Nowiny organizowanych przez lokalne kościoły.
więcej ►22.09.2011

NAJNOWSZY ARTYKUŁ: Być najlepszą Mamą

Lubię przyglądać się ludziom. Kiedy odprowadzam swoje pociechy do przedszkola, obserwuję inne mamy, które przytulają dzieci, całują, poprawiają fryzurki, ubranka. Myślę, że każda z nas chce tego, co najlepsze dla swoich dzieci
więcej ►21.09.2011

WAKACYJNE WSPOMNIENIA

Wakacje, obozy już za nami... Zachęcamy jednak do przeczytania relacji z naszych obozów, którymi chcieli się podzielić niektórzy uczestnicy i opiekunowie.
więcej ►21.09.2011

NOWY ARTYKUŁ: Przedszkolaki potrzebują zasad...

Przedszkolaki potrzebują jasno określonych zasad. To daje im poczucie bezpieczeństwa. Chcą wiedzieć, czego oczekuje się od nich w domu, czego w przedszkolu, a czego w kościele czy też na szkółce niedzielnej.
więcej ►20.09.2011

LETNIA SZKOŁA BIBLIJNA MED

Letnia Szkoła Biblijna MED zakończona! Od 4 do 13 sierpnia w Zelowie grupa 11 słuchaczy przygotowywała się do pracy z dziećmi.
więcej ►10.08.2011

DNI DOBREJ NOWINY W STUDZIONCE

Dni Dobrej Nowiny dla dzieci w Studzionce już za nami. Dziękujemy Bogu za błogosławieństwa, których mogliśmy doświadczyć w ciągu tych kilku dni.
więcej ►10.08.2011

NOWE WYDANIE WYSPY SKARBÓW

Wyspa Skarbów to cykl lekcji opowiadający o najwspanialszym skarbie na świecie oraz o drodze, którą trzeba podążyć, aby go zdobyć. Skarbem jest zbawienie - życie z Bogiem już tutaj na ziemi, a potem życie z Nim w niebie, na wieki!
więcej ►19.07.2011

Letnia Poczta z MED-u

Wakacje to gorący dla nas czas nie tylko z tego powodu, że temperatura powietrza bywa naprawdę wysoka, ale głównie dlatego, że przed nami obozy, Wakacyjne Kluby Biblijne, Letnia Szkoła Biblijna itp.
więcej ►17.06.2011

Wiosenna Poczta z MED-u

Za oknem i w sercach zapanowały wiosna i radość. W naszej najnowszej Poczcie przeważają jednak akcenty zimowe, jako że chcemy podzielić się tym, co wydarzyło się w naszej służbie w ciągu ostatnich kilku miesięcy.
więcej ►30.03.2011

NOWY PODRĘCZNIK DO NAUCZANIA PRZEDSZKOLAKÓW!

„Głowa ramiona nogi stopy należą do Jezusa” to lekcje biblijne przeznaczone dla dzieci w wieku 4-5 lat, które pomogą im w zrozumieniu tego, że Bóg pięknie i mądrze je stworzył, i że tylko Jemu należy się za to chwała!
więcej ►22.02.2011

XX Ogólnopolska Konferencja dla Pracowników wśród Dzieci

W dniach od 8 do 12 lutego 2011roku odbyła się w Wiśle jubileuszowa konferencja MED. Zapraszamy do przeczytania relacji uczestników w ECHACH OGÓLNOPOLSKICH KONFERENCJI oraz do GALERII.
więcej ►20.12.2010

Zimowa Poczta z MED-u

Za nami kolejny rok... Chcemy Panu Bogu podziękować za objawy Jego łaski, miłości, prowadzenia i opieki. Zachęcamy Cię, byś zrobił to również, czytając najnowszą Pocztę z MED-u.
więcej ►13.12.2010

Karty pracy do podręcznika „Używani przez Boga”- rok 6

Jeżeli korzystasz z programów do systematycznego nauczania dzieci, mamy dla Ciebie prezent – elektroniczną wersję kart pracy ucznia do podręcznika „Używani przez Boga” – Rok 6 (wydanego przez Biblijne Stowarzyszenie Misyjne).
więcej ►28.10.2010

XV Regionalna Konferencja dla Pracowników wśród Dzieci

Tym razem konferencja połączona została z obchodami 20-lecia współpracy MED z kościołami i osobami indywidualnymi z województwa łódzkiego. Odbyła się 20 listopada br. w Ozorkowie. Wybraliśmy to miasto, gdyż tam po raz pierwszy 20 lat temu...
więcej ►25.10.2010
BIBLIA W OBRAZACH BEZPŁATNIE wsparcie online wydawnictwo Pomysły Inspiracje Motywacje

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Miłość Edukacja Dojrzałość