Pakiet promocyjny: Cena: 69,00 zł/kpl.

Pakiet promocyjny: "Żniwa w domu chleba" "Odważna królowa" "Śpiewamy słowami Biblii"

Polecamy w promocyjnym pakiecie cykle lekcji „Żniwa w domu chleba” i „Odważna królowa” opracowane na podstawie biblijnych ksiąg Rut i Estery oraz płytę z piosenkami dla dzieci „Śpiewamy słowami Biblii”.

Bóg miał wspaniały plan dla Rut. Został jej wybawicielem i odkupicielem, a to zmieniło jej pozycję. Bóg ma takie plany względem nas – On tych, którzy są daleko zaprasza, by mogli być zbawieni. Ucz dzieci lekcji z Księgi Rut, aby zobaczyły tęsknotę Boga za nimi i dowiedziały się, co przygotował dla nich oraz jak mogą go wybrać i naśladować.

Lekcje z cyklu „Odważna królowa” opowiadają nie tylko fascynującą i piękną historię biblijnej królowej Estery, ale przede wszystkim uczą dziecko o tym, co jest potrzebne, by wypełnić Boży plan. Pomagają mu również zastosować we własnym życiu biblijne prawdy o posłuszeństwie, zaufaniu, modlitwie i wierności Bogu.

Cykle lekcji zawierają scenariusze lekcji biblijnych, karty pracy ucznia, pytania powtórkowe oraz propozycje tematycznych prac plastycznych.

Na płycie „Śpiewamy słowami Biblii” znajdują się pieśni, których słowa oparte są na wersetach biblijnych. 29 utworów zaśpiewanych z akompaniamentem fortepianu dzięki wyraźnej linii melodycznej pozwoli łatwo nauczyć się nowych pieśni, aby śpiewać je z dziećmi w domu, w kościele, na obozie.

 

Cena pakietu: 69 zł

Czas trwania promocji: do 1 czerwca 2024

Więcej informacji o cyklach lekcji i płycie:

Żniwa w domu chleba

Odważna królowa

Śpiewamy słowami Biblii
 

!Złóż ZAMÓWIENIE
 
Wydawnictwa drukowane wysyłamy pocztą (przesyłką poleconą) z załączoną fakturą. Płatność przelewem po otrzymaniu materiałów. Wysyłka gratis.

Dla wydawnictw elektronicznych wysyłamy na Państwa adres mailowy link do pobrania e-książki.
Elektronicznie zostanie przesłana również faktura, którą prosimy opłacić.
Cykle tematyczne
wróć strzałka do góry